Jdi na obsah Jdi na menu
 


Postavy

5. 1. 2008

Michael Scofield

Michael Scofield
ČÍSLO
: 94941
UMÍSTĚNÍ: A-blok,cela 40
ZLOČIN: Ozbrojená loupež
TREST: Pět let
ZBÝVÁ ODSEDĚT: Pět let
PODMÍNEČNÉ PROPUŠTĚNÍ: za 2 roky a 6 měsíců.
HRAJE HO: Wentworth Miller


ZÁZNAM:
Studijní výsledky Michaela Scofielda vyvolávají otázku, jak je možné že tak vzdělaný muž spáchal takový zločin. Nejdříve ukončil Morgan Park High School, poté odpromoval z pozemního inženýrství na Univerzitě Loyola v Chicagu.

Než byl zatčen, pracoval Scofield jako stavební inženýr v prestižní firmě Maxwell a Shaum v Middletonu, stát Ilynois.
Vězeň Michael Scofield, který nebyl předtím nikdy trestán, se dopustil ozbrojené loupeže a snažil se ukrást půl milionu dolarů z banky na předměstí Chicaga. Během procesu odmítl obhajobu a požádal o umístění do trestnice Fox River poblíž svého domova - Chicaga.

POZNÁMKY:
Vězeň trpí Diabetem typu I. a je ve vězení navštěvován obhájkyní Veronicou Donovan.
Lincoln Burrows

Lincoln Burrows

ČÍSLO: 19138
UMÍSTĚNÍ: cela smrti, cela 18
ZLOČIN: vražda prvního stupně s přitěžujícími okolnostmi
TREST: poprava na elektrickém křesle
ZBÝVÁ ODSEDĚT: jeden měsíc
PODMÍNEČNÉ PROPUŠTĚNÍ: Není možné
HRAJE HO: Dominik Purcell 
ZÁZNAM:
Osobní záznam Lincolna Burrowse dokazuje že se na cestu do Fox River vydal už v mladém věku. Poté co ho vyhodili z Morgan Park High School, začal se dostávat do problémů se zákonem. V předchozích záznamech rozsudků se lze dočíst: dva měsíce za krádež, tři měsíce za poškozování cizího majetku, šest měsíců za ublížení na zdraví, šest měsíců za držení drog, dalších deset měsíců za ublížení na zdraví.

Burrows se odmítl doznat a byl odsouzen celou porotou za vraždu Terrence Steadmana, bratra viceprezidenta Spojených Států Amerických.

12. března mu bylo zamítnuto poslední odvolání a datum popravy bylo stanoveno na 11. května

POZNÁMKY:
Vězeň byl navštěvován Timem Gilesem, jeho obhájcem. LJ Burrowsem, jeho synem a Lisou Fochsovou, matkou jeho syna. Tento vězeň, obdržel prověření "C" a je tedy schopen práce ve vězení. Burrows je ve vězení znám též pod přezdívkou "Pošuk Linc".

Fernando Sucre

Fernando Sucre

ČÍSLO: 10960
UMÍSTĚNÍ: blok A, cela 40
ZLOČIN: dvojnásobné vloupání s napadením
TREST: pět let
ZBÝVÁ ODSEDĚT: čtyři roky, jeden měsíc
PODMÍNEČNÉ PROPUŠTĚNÍ: za jeden rok a čtyři měsíce.
HRAJE HO: Amaury NolascoZÁZNAM:
Fernando Sucre se narodil a byl vychován v Chicagu, kde zažil první střety s právním systémem státu Illinois neboť vyrůstal poblíž neblaze prosnulého Humboldtova Parku. Sucreho matka cítila že její syn má velkou šanci strávit zbytek života za mřížemi. A tak synka poslala na výchovu k tetičce do New Yorku. Doufajíce že tím Fernandovi poskytne nový začátek.

V New Yorku nabral Sucreho život nový směr. Našel si stálou práci v Parkovacím domě a potkal lásku svého života - Maricruz Delgadovou. Ale především se snažil vyhnout se veškerým problémům a udržet si čistý rejstřík.

Poté co se vrátil do Humboldtova Parku na návštěvu, skončila pro něj noc s přáteli jinak než si představoval. Byl obviněn z vloupání do dvou obchodů s alkoholem s nenabitou zbraní.

Ve Fox River se z Fernanda Sucreho stal ukázkový vězeň. Jeho hlavním zájmem bylo dostat se ven v co nejkratším čase, aby mohl být se svou přítelkyní.

POZNÁMKY:
Vězen je navštěvován přítelkyní Maricruz Delgadovou. Také má povoleny měsíční soukromé návštěvy s již zmíněnou slečnou Delgadovou.Vězeň má stupen prověření "C" a je proto schopen práce ve vězení.
THEODORE "T-BAG" BAGWELL

T-Bag

ČÍSLO: 89632
UMÍSTĚNÍ: Blok A, Cela 16
ZLOČIN: šesti-násobný únos, znásilnění a vražda prvního stupně.
TREST: doživotí
ZBÝVÁ ODSEDĚT: doživotí
PODMÍNEČNÉ PROPUŠTĚNÍ: Není možné.
HRAJE HO: Rober Kneeper


ZÁZNAM:
Theodore Bagwell je jedním z nejvíce nebezpečných vězňů ve věznici Fox River. Není překvapením, že byl málo známý během jeho života mimo věznici. Po vícenásobném soudním předvoláním pro vandalismus a hrubosti na zvířatech, se desetiletý Bagwell se uchytil s pokusem o zapálení jeho učitele na základní škole ve čtvrté třídě a byl poslán do nápravného zařízení. Zde to bylo poprvé, kde Bagwell poprvé představil bílý rasistický gang, známý jako "the Alliance for Purity".

Když Bagwell vyrostl, stali se jeho zločiny více vážnějšími, a začali útokem se smrtelnou zbraní a pokus o vraždu. Pro tyto zločiny, byl Bagwell poslán do Alabama’s Donaldson, maximálně střežené věznice, kde okamžitě převzal vedoucí pozici v gangu zvaném "the Alliance for Purity".

Po Bagwellově propuštění po čtyřech letech se Bagwell ihned vrátil do věznice zpět, protože znásilnilňoval a vraždil při řádění napříč Alabamou, do kterého zahrnul několik mladistvých obětí a stal se nehledanějším člověkem v Americe. Jakmile jej chytili, Bagwellův obhájce poprosil, aby byl uvězněn mimo státy, ze strachu pro znovuzaložení hnutí "the Alliance for Purity", kde byl Bagwell lídrem. Když byl Bagwell umístěn do Fox River před deseti měsíci, Skoro žádný gang neexistoval. Díky charismatickému “T-Bagovi,” nyní vlastní nejsilnější gang ve vězení.
C-Note

C-Note

ČÍSLO: 89416
UMÍSTĚNÍ: Blok A, Cela 48
ZLOČIN: Držení ukradeného zboží.
TREST: 8 let
ZBÝVÁ ODSEDĚT: 7 let, dva měsíce
PODMÍNEČNÉ PROPUŠTĚNÍ: 3 roky, 2 měsíce.
HRAJE HO: Rockmund DunbarZÁZNAM:
Potom, co byl vyhozen z armád Spojených států, se vrátil domů, kde se dozvěděl, že jeho válečný záznam byl černou skvrnou v jeho životopise. Aby zaopatřil svoji manželku a dceru, tajně vzal práci, kde převážel kradené zboží a byl přitom zadržen místní policií. Jelikož se nedokázal dohodnout a prozradit identitu jeho spolupracovníků, byl uvězněn ve Fox River.

POZNÁMKY:
Navštěvovat ho mohou jeho přátele a švagr Darius Morgan.
John Abruzzi

John Abruzzi

ČÍSLO: 11846
UMÍSTĚNÍ: blok A, cela 96
ZLOČIN: dvojnásobná vražda, spiknutí za cílem vraždy.
TREST: stodvacet let
ZBÝVÁ ODSEDĚT: stopatnáct let.
PODMÍNEČNÉ PROPUŠTĚNÍ: Není možné.
HRAJE HO: Peter StormareZÁZNAM:
Bývalý Chicagský boss, John Abruzzi je pravděpodobně neslavně nejproslulejší vězeň v zařízení Fox River. Tento status "celebrity" dokázal proměnit v moc i uvnitř vězení. Ostatní vězni, mnozí také vrazi jsou podřízení Abruzzimu, který organizuje vězeňské práce. Zatímco bachaři prosazují ve vězení pravidla. John Abruzzi je ten, který věznici velí.

Abruzzi byl odsouzen za dvounásobnou vraždu a za to že minimálně další dvě pomáhal zorganizovat a naplánovat. Po deseti letech marného procesu se prokuratuře v Illinois přihlásil očitý svědek - Otto Fibonacci a pomohl tak dostat mafiána za mříže. Jakmile se tam ale Abruzzi ocitl, začal dělat vše proto aby jeho lidi venku, našli a zneškodnili Fibonacciho, který mezitím vstoupil do programu na ochranu svědků. Abruzzi ve vězení začal šílet, protože po Fibonaccim jako by se slehla zem.

POZNÁMKY:
Vězeň mívá návštěvy od Phillipa Falzona a Anthonyho Smallhouse, kteří se představili jako Abruzziho "obchodní společníci". Dále byl ve vězení navštíven svou ženou Mary, dcerou Nicolle a synem Johnem Abruzzim juniorem. Vězeň má stupeň prověření "C" a je proto schopen práce ve vězení.

David "Tweener" Apolskis

David Apolskis
ČÍSLO
: 95012
UMÍSTĚNÍ: A-blok,cela 13
ZLOČIN: Velká krádež
TREST: Pět let
ZBÝVÁ ODSEDĚT: Dva roky
PODMÍNEČNÉ PROPUŠTĚNÍ: Jeden rok
HRAJE HO: Lane Garrison
ZÁZNAM:
Apolskis měl vždy skvělé a mrštné ruce. Na střední škole mu pomohli vyhrát přijímací řízení pro školní fotbalový klub. Ale v deváté třídě byl akademií shledán nezpůsobilým účastnit se soutěží. A tak si Apolskis našel lepší využití pro své talentované ručičky.

Apolksis se stal skvělým kapsářem, a od 14 do 19 let stačil nakrást přes 200 peněženek a 150 hodinek. Tyto statistiky by byli velmi působivé, kdyby nestrávil celkem osm měsíců v nápravném zařízení pro mladistvé. Ale David si nedal nikdy pokoj, a dokonce se pokusil ukrást peněženku policejního úředníka, když byl mimo službu. Byl samozřejmě ihned zatčený a když soud nařídil prohledání jeho bydliště, objevili v jeho bytě velmi cennou baseballovou kartičku, která měla hodnotu přes 300 000 dolarů. A to byl hlavní důvod, proč se Tweener ocitl ve věznici Fox River.

westmoreland
JMÉNO:
Charles Westmoreland
VEZEŇSKÉ ČÍSLO: 21562
UMÍSTĚNÍ: Blok s nízkou ostrahou, křídlo A, cela 13
ZLOČIN:
Únos letadla, neúmyslné zabití a zabití z nedbalosti
ROZSUDEK: 60 let {doživotí)
ČAS ZBÝVAJÍCÍ DO KONCE ROZSUDKU: doživotí
ZPŮSOBILOST PRO PODMÍNĚNÉ PROPUŠTĚNÍ: 26 let


Záznam:
Právě to je 28 let, co je Charles Westmoreland zavřený ve Fox River, což z něj dělá jednoho z nejdéle zavřených vězňů. Westmoreland byl původně usvědčený v Douglas v Arizonii a první dva roky svého trestu strávil v arizonské věznici ve Florencii. Avšak kvůli nízkému rozpočtu musela Arizona některé své vězně předat věznicím jiných států. A tak Westmoreland byl přemístěný do Fox River v roce 1973. Už ve vězení v Arizonii se šeptalo, že Westmoreland je ve skutečnosti legendární únosce DB Cooper.

Vězni je povoleno chovat kočku jménem Marilyn. Toto povolení má už z dob, kdy ještě bylo dovleno chovat zvíře ve vězení. Vezeň má pověření skupiny "B", takže je mu povolena práce ve věznici.

  

patoshik
JMÉNO: Charles Patoshik alias Haywire 

VĚZEŇSKÉ ČÍSLO: 72864
UMÍSTĚNÍ: Psychiatrické oddělení, cela 25
ZLOČIN: Dvojnásobná vražda druhého stupně
ROZSUDEK: 60 let
ČAS ZBÝVAJÍCÍ DO KONCE ROZSUDKU: 56 let
ZPŮSOBILOST PRO PODMÍNĚNÉ PROPUŠTĚNÍ: 26 let


Záznam:
Ještě než se dostal do vězení, Patoshik byl vynikajícím studentem s doktorátem z matematiky, se zaměřením na výzkum fraktálů, což je typ geometrického obrazce. Během této doby intenzivního studia, začal znatelně zažívat symptomy duševní nemoci. Zanedlouho, a navzdory své nenásilnické minulosti, Patoshik vešel do domu svých rodičů s brokovnicí v ruce. Vešel do jejich ložnice zatímco spali a oba je zabil. Patoshik tvrdí, že si nevzpomíná na svůj zločin a nenabídl žádné vysvětlení, proč zabil své rodiče. A tak byl poslán do psychiatrické léčebny ve Fox River, kde si vysloužil přezdívku "Haywire (potřeštěný)". Po čtyřech rokách intenzivní léčby doktoři usoudili, že může být přesunut do bloku s nízkou ochranou.

Poznámky:
Vězeň má neuroanatomické poranění, které způsobuje hlubokou nespavost a trpí schizoftrenií - rozštěpení mysli. Denně dostává léky na tuto poruchu. Vězeň je ohodnocený stupněm D a není mu povolena práce ve vězení.
Dr. Sara Tancredi

Dr. Sara Tancredi

UMÍSTĚNÍ: dříve vězeňská ošetřovna (doktorka), v součastné době propuštěna
HRAJE JÍ: Sarah Wayne Callies

Záznam:
Již když byla malá tak věděla, že jednou bude doktorkou. Vyrůstala na předměstí Chicaga a vždy doufala, že bude pracovat v nemocnici nebo bude soukromou doktorkou. Tyto sny se ale změnily během prvního ročníku na Northwestern University, když se Sara představila profesorům prací o Mahatma Gandhi.Nicméně, po dosažení svého cíle a získání lékařského titulu byla Sářina kariéra ohrožena, když se přišlo na to, že Sára užívá drogy. Její názor na svět se ihned změnil. Sen doktorky se jí brzy rozplynul, a tak se si uvědomila, že musí jít na dráhu více humanitární. Ironicky, Gandhiho názory nenásilného přesvědčování, přesvědčily i Saru, která se rozhodla pracovat v prostředí plném násilí a zločinu, ve věznici Fox River. Jako jedna z mála doktorů ve Fox River, jestliže je některý z vězňů raněn, tak právě ona je odpovědná za to, zda rozhodne, že potřebuje neodkladný chirurgický zákrok. A tak zatímco její práce je místy až hrdinská (vyhrála mnoho cen za humanitární pomoc), je také docela nebezpečná. Každý den, se setkává se zločinci a vrahy, kteří se v následujících letech ještě dlouho nesetkají se žádnou ženou. Ačkoli se Sara dvakrát nerozmýšlí nad riziky, které na ni čekají každý den, tak pro jejího otce je to dávka každodenního stresu. Její otec, Frank Tancredi je "Hlavou spravedlnosti", guvernérem státu Illinois. A právě práce Sáry a rozdílné politické názory velmi ochladili jejich vztah v posledních letech.
LJ Burrows Junior

LJ Burrows

ČÍSLO: nemá
UMÍSTĚNÍ: v součastné době na svobodě
ZLOČIN: nepravdivá vražda obou rodičů
TREST: neznámý
ZBÝVÁ ODSEDĚT: propuštěn
PODMÍNEČNÉ PROPUŠTĚNÍ: již bylo uskutečněno
HRAJE HO: Marsall Allman 


ZÁZNAM:
Před pár měsíci, byl LJ jen průměrný kluk z Oak parku, Illinois. Žil v hezkém domu se svoji matkou, Lisou a nevlastním otcem, Adrianem. Dělal jeho práce v domácnosti. Byl na dobré základní škole. Vyhýbal se problému.

Pak, jeho vlastní otec, Lincoln Burrows, ztratil svoji poslední šanci na odvolání a jeho datum popravy bylo stanoveno. To ovlivnilo LJ víc než by chtěl.

Posledních málo měsíců se LJ-ojo chování úplně změnilo, byl zatčen za držení marihuany se záměrem prodat ji. Ačkoliv LJ opětovně uvedl že jeho otec na něho nemá žádný vliv, podle jeho nedávných akcí usuzujem, že to není až tak pravda.

LJ je momentálně pod dohledem čekající na soud pro vraždu jeho matky a nevlastního otce. Je také hlavní podezřelý v pokusu o vraždu Owenu Kravecki. Za všechny tyto vraždy byl LJ uvězněn ve věznici, ovšem po zásahu agentů FBI byl propuštěn, aby nalákal svého biologického otce, Lincolna Burrowse, do pasti a jeho otec mohl být chycen. LJ se nyní pohybuje na svobodě.
Veronica Donovan

Veronica Donovan

Herec: Robin Tunney 

Veronica Donovan vyrostla v drsném sousedství Fullerova Parku v Chicagské South Side. Navzdory tomu, že po celou střední školu chodila s raubířem Lincolnem Burrowsem. Veronica se nikdy nenechala svést na šikmou plochu. Po střední získala plné akademické stipendium na Univerzitě v Illinois, kde absolvovala z politických věd. Následovalo přijetí na Baylor Law School, kde získala právní vzdělání.
Po promoci se Donovan přestěhovala zpět do Chicaga, kde začala pracovat jako právnička v kancelářích Bianchi and Guthrie.

Přes svůj úspěch, Veronica Donovanová nikdy nezapomněla na své kořeny. Přestože neměla žádné zkušenosti v oblasti trestního práva, ujala se obhajoby přítele z dětství Michaela Scofielda ve věci obvinění z bankovní loupeže, poté co on sám odmítl všechny ostatní právníky.

Veronica Donovan je zasnoubená s investičním bankéřem Sebastianem Balfourem.

POZNAMKY:
Veronica momentálně pracuje s Nickem Savrinnnem na případu Lincolna Burrowse obviněného z vraždy prvního stupně.
Kapitán Brad Bellick

Brad Bellick

Herec: Wade Williams 

Kapitán Bellick složil zkoušku na příslušníka vězeňské stráže na podzim, poté co odmaturoval na střední škole. Od té doby je i ve Fox River. Během této doby pomalu ale jistě začala jeho kariéra ve vězeňské stráži.

Před třemi lety, navzdory několika obvinění z přílišné brutality (nikdy mu nic nebylo prokázáno) byl Bellick povýšen do hodnosti kapitána.Do nejvyšší možné hodnosti, které lze ve vězeňské službě dosáhnout. Dnes jeho povinnosti obsahují: transporty vězňů z cely smrti na elektrické křeslo a dohlížení na hlavní blok věznice.

Bellick je znám svým názorem že neexistuje něco jako "hodný vězeň" a že hlavním důvodem věznic je tvrdě trestat kriminálníky a nikoli jim to usnadňovat.Henry Pope

WARDEN HENRY POPE

UMÍSTĚNÍ: ředitel vězení
HEREC: Stacy KeachTradiční představa o vězení praví že vězení jsou postavena aby trestala zločince. Pope není zastáncem této myšlenky.

Pope vede federální trestnici Fox River už osmnáct let. Jeho hlavním cílem není vězně trestat ale snažit se je rehabilitovat a převychovat, aby po návratu do společnosti nechtěli páchat další kriminální činy. Z tohoto důvodu nechal zřídit program pro vězeňskou práci, aby vězňům pomohl naučit se fungovat na svobodě, takže kromě práce venku, se nabízí i práce v dílnách .Také vede výukové vězeňské programy, díky nimž si chovanci mohou dodělat střední školu a ve výjimečných případech i bakalářský diplom. Protože se mu však blíží penze, hledá vhodného nástupce, který by Fox River dokázal vést po něm.

Pope a jeho žena, Judith jsou svoji už třicet devět let.savrin
JMÉNO:
Nick Savrinn
HEREC:
Frank Grillo

ZÁZNAM:

Když Savrinn promoval na Kolumbijské právnické škole, všechny prestižní Manhattanské advokátní kanceláře mu nabídly lukrativní pozici uvnitř jejich firem. Ale on odmítnul všechny nabídky a vrátil se domů do Chicaga, kde dělal právníka neprávem odsouzeným vězňům. Toto povolání překvapilo některé Savrinnovy spolužáky, ale ne jeho nejbližší přátele a rodinu. Když Nickovi byly tři roky, jeho otec byl odsouzen za zločin, kterého se nedopustil. Když viděl, co nespravedlivé udsouzení může přinést, tak slíbil, že udělá všechno pro to, aby už nikdo další nebyl takto neprávem nařčen. V jedenácti letech v Project Justice, úspěšně zprostil viny třináct klientu, kterým dohromady hrozilo třista let ve vězení, a pět klientů, kteří byli odsouzeni na smrt.
Je to nedávno, co dosáhl osobního vítězství, když jeho otec byl nakonec ospravedlněn a propuštěn.nika volek
JMÉNO:
Nika Volek
HEREC:
Holly Valance

ZÁZNAM:
Nika pochází z Československa. Do USA se dostala po domluvě s Michaelem, který si ji na oko vzal, poté co mu slíbila pomoc v jeho věcech. Po nocích si vydělává ve Strip baru, kde ji občas navštíví i bachaři z Fox River.

 

agenti
JMÉNA: Agent Paul Kellerman & Agent Danny Hale

ZÁZNAM:

Agent Kellerman promoval s vyznamenáním ve West Point před patnácti lety. Téměř ihned po tom byl poslán do Kuwaitu, a protože prokázal statečnost ve válce v Perském zálivu, tak se stal prvním ve své třídě, který dosáhl až na hodnost kapitána. Kellerman měl dobré povolání pčed tím, než nastoupil doarmády, ale federální vláda v něm zpozorovala potenciál a nabídla mu vedoucí pozici v tajné službě. Před pěti lety agentu Kellermanovi přidělili partnera - nováčka - Agent Hale, který nedávno rezignoval na znamení protestu z protiteroristické jednotky FBI. Když se jich při nástupu do tajné služby ptali, proč se chcou stát agenty, oba odpověděli: "Protože chceme bránit a pomáhat naší zemi." Není dostupná žádná veřejná informace, která by prokázala minulost agentů Kellermana a Hale. Všechny jejich osobní soubory jsou už po čtyři roky značené TAJNÝ ;a je tedy nemožné určit jejich každodenní práci, nebo dokonce kdo je jejich vedoucí. Oficiálně, agenti už nikdy nebudou uvedení jako členové tajné služby nebo že někdy byli zaměstnanci federální vlády.
Caroline Reynolds
JMÉNO:
Caroline Reynolds
HEREC:
Patricia Wettig

ZÁZNAM:

Bratr vice prezidentky Caroline Reynolds je zabit v podzemních garážích a právě Carolina stojí za tímto spiknutím. Nejvíce si přeje, aby byl Lincoln Burrows popraven na elektrickém křesle a také tomu vše podřizuje. Má velkou moc, ale přesto chce víc a nic ji v uskutečnění svého plánu nezastaví.Paul Kellerman


Kellerman maturoval na West Pointské střední před 15 lety téměř s bezchybným vysvědčením. Skoro okamžitě byl poslán do Kuvajtu, a díky své statečnosti a chrabrosti, se kterou demonstroval v boji v Gulfwar (název války), jako první ve své třidě dosáhnul pozice kapitána. Kellerman před sebou měl slíbenou kariéru v armádě, ale vláda si všimla jeho potencialu a nabídla mu vedoucí pozici uvnitř tajné služby.

Kellerman začal ihned pracovat pro úřad viceprezidentky Carolyn Reynolds, na pečlivě organizovaném plánu, aby si pojistila prezidenství. Jakmile Reynoldsová získává bilý dům, Kellerman se dozvídá, že už je v jejím životě na obtíž. Jiný agent, Bill Kim, byl zatáhnut do spiknuti a sděluje Kellermanovi, že od teď bude všechno hlásit jemu (Kimovi). Kellerman tušící zradu od vlády odchází a spojuje se s Burrowsem a Scofieldem, aby sesadil prezidentku Reynoldsovou.Alexander Mahone

Alexander Mahone

Herec: William Fichtner

Všechny informace o agentu Mahonem jsou tajné. Pro více informací kontaktujte FBI velitelství ve Vašem státě.

TOP SECRET: Agent Mahone má za úkol pochytat všechny uprchlíky z věznice Fox River. Trpí psychickou poruchou a halucinacemi, proto musí užívat blíže nespecifikované prášky na zklidnění. Má na krku většinu mrtvých utečenců. Nyní pobývá na neznámém místě v okolí Panamy.bill-kim
Herec:
Reggie Lee

ZÁZNAM:

Bill Kim se objevil v seriálu až v druhé sezóně. Málo co o něm víme je,že je ochráncem Prezidtenky Reynoldsové a zdá se být i jejím klíčem k „Společnosti“. Bill Kim hlásí vše neznámému muži ze společnosti. Záhadný holohlavý muž dáva Kimovi rozkazy a ten je okamžitě plní.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář